Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Wspierają nas:

 

Licznik odwiedzin:

Dzisiaj21
Wczoraj32
W tym tygodniu165
W tym miesiącu980
Ostatni rok34927
image1 image2 image3

Artykuły

Wspierają nas: www.FirmoweZegarki.pl

 

Oferta sponsorska:

 

Klub Sportowy Hanza Goleniów rozwija pasje i zainteresowania młodzieży oraz osób dorosłych, zamieszkujących okolice i powiat goleniowski.

Jesteśmy lokalnym Klubem Sportowym, który rozpoczął swą działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego w roku 2012. Prowadzimy zajęcia piłkarskie oraz biegowe dla różnych grup wiekowych kilka razy w tygodniu.

Jesteśmy dobrze rokującym na przyszłość klubem, o czym świadczy zdobycie mistrzostwa ligi przez naszych piłkarzy już w pierwszym sezonie rozgrywek, bez poniesienia żadnej porażki. W sezonie 2013/2014 rozpoczynamy zmagania ligę wyżej – w A klasie, zaś nasze drużyny młodzieżowe w lidze juniorów oraz żaków. Naszym głównym celem jest krzewienie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców naszego województwa. Gościmy na wielu turniejach piłkarskich organizowanych w różnych częściach Polski, a także poza jej granicami. Na piłkarskie mecze ligowe naszej drużyny, rozgrywane w Goleniowie przychodzi spora rzesza fanów, zaś na mecze wyjazdowe, pokonujemy spore odległości, czasami nawet w granicach ok. 100 km w jedną stronę. Nasza sekcja lekkoatletyczna również rozwija się w bardzo szybkim tempie. Aktualnie w sekcji biegowej jest kilkunastu biegaczy, którzy z powodzeniem reprezentują nasz klub na bieżniach całej Europy.

Aby utrzymać poziom zajęć na najwyższym poziomie potrzebne są nam dodatkowe środki finansowe. Aktualnie, klub jest utrzymywany dzięki pomocy jednego darczyńcy oraz ze środków własnych, tj. składek  członkowskich, które niestety nie są w stanie zaspokoić choćby niezbędnych potrzeb bieżących. Celem tej akcji jest pozyskanie sponsorów, sprzętu sportowego, strojów treningowych, pokrycie działalności operacyjnej klubu i co najważniejsze kosztu udziału zawodników w turniejach wyjazdowych.

W związku z tym kierujemy do Państwa firmy ofertę sponsorską licząc na wsparcie tej niesłychanie potrzebnej inicjatywy. Dzięki Państwa dobroczynności kilkadziesiąt osób będzie miało możliwość rozwoju talentu, pasji a nawet może to dać początek
ich dalszej karierze, ponieważ w większości zawodnikami klubu są młodzi ludzie.

Zachęcamy do odwiedzenia klubowej strony internetowej www.hanzagoleniow.pl w celu bliższego zapoznania się z sylwetkami zawodników, kadrą trenerską oraz sukcesami naszego klubu.

 

                                                                                                              Zarząd KS Hanza Goleniów

 

Oferta współpracy z Klubem Sportowym HANZA GOLENIÓW

 

W zależności od wysokości wsparcia finansowego oferujemy Państwu:

-  Logo sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiektach sportowych w trakcie wydarzeń sportowych

- Reklama sponsora na oficjalnej stronie internetowej klubu

- Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status firmy wspierającej KS HANZA GOLENIÓW

- Umieszczanie logo sponsora na materiałach drukowanych: plakatach, zaproszeniach, biletach, programach meczowych

- Ulotki reklamowe sponsora, rozdawane przed i w trakcie wydarzeń sportowych oraz imprez z udziałem naszej drużyny

- Umieszczanie logo sponsora na imprezach organizowanych przez Hanzę Goleniów

- Logo sponsora umieszczane na koszulkach meczowych zawodników

- Logo sponsora umieszczane na dresach i ubraniach treningowych

- Prawo do wykorzystywania nazwy oraz herbu Klubu w celach marketingowych,

- Zaproszenia VIP,

- Eksponowanie logo sponsora na materiałach multimedialnych tworzonych przez klub

- Możliwość zostania sponsorem tytularnym,

 Zgodnie z  art. 18 ust. 1 pkt 1 i ust. 1a ustawy z 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych, darowizny przekazane na cele wspierania i upowszechniania kultury fizycznej podlegają odpisowi od podatku, do kwoty nie przekraczającej 10 % rocznego dochodu darczyńcy.

 Mamy nadzieję, iż niniejsza Oferta Sponsorska znajdzie uznanie Państwa firmy. Żywimy przekonanie, że dobrze zainwestowane pieniądze przyczynią się do rozwoju własnego oraz pasji sportowych zawodników Klubu Sportowego Hanza Goleniów. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje marketingowego wsparcia Państwa firmy. W razie pytań, wątpliwości lub propozycji – prosimy o kontakt.

 

                                                                                                           Zarząd KS Hanza Goleniów